ТЕНи і комплектуючі

ТЕН для рушникосушарок та інші комплектуючі для сушарок у ванну кімнату

Рушникосушарка (сушарка, сушка для рушників) – пристрій, який обов’язково має бути встановлений в кожній ванній кімнаті. Це – стильний елемент інтер’єру і частина системи опалення. Джерело тепла не займає багато місця у ванній кімнаті, допомагає створювати комфортний мікроклімат, на ньому зручно сушити вологі рушники і невеликі речі. Без рушникосушки в санвузлі волого і холодно, що часто є причиною появи цвілі і грибка. Вибір пристроїв досить великий – можна купити сушку водяну, електричну, різної потужності і будь-якого розміру, з найбільш надійного матеріалу і в будь-якому дизайні. Але сушарка не вічна і в один з днів вам буде потрібно купити ТЕН для сушки для рушників.

ТЕН – саме той елемент, який відповідає за нагрівання пристрою і його роботу. При поломці труби перестануть нагріватися і обігрів приміщення стане неможливий. Не варто засмучуватися і купувати нову дорогу сушку – досить придбати нагрівач для сушарки для рушників і провести заміну. Таке рішення допоможе:

  • скоротити витрати – вартість однієї деталі нижча, ніж всього пристрою в цілому;
  • не витрачати час – вам не потрібно повністю демонтувати сушку – фахівці виконають заміну дуже швидко.

Якому ТЕНу віддати перевагу? У продажу є нагрівачі різних типів і важливо врахувати характеристики кожного з пропозицій – ТЕН повинен відповідати тим вимогам, які висуваються виробником сушарки.

Регулятор для надійної роботи рушникосушки

Регулятори температури – ще один важливий елемент сушарки для рушників. Терморегулятор для сушки для рушників може бути механічного типу, електронним, торцевим. У продажу є також таймери і термоконтролер для забезпечення злагодженої роботи пристрою.

Навіщо потрібен терморегулятор для сушки для рушників? Він допомагає варіювати температуру нагрівання сушарки, служить для включення і відключення опалення у ванній. Електронні термостати зручні та практичні, їх можна налаштувати на автоматичну роботу.

Торцеві модулі залучають лаконічним акуратним виглядом. Їх з’єднання з трубою здійснюється в області нижнього торця і може бути прихованим.

Таймери і термоконтролер допомагають регулювати температуру рушникосушарки в залежності від потреб мешканців.

Які купити комплектуючі для сушки для рушників? Вибір завжди заснований на особливостях моделі вашої сушарки. Звертайте увагу на діаметр труби, розмір перетину, тип різьби, спосіб з’єднання та інші особливості кожної з модифікацій. Якщо при виборі виникли питання – зверніться до консультантів компанії SanLine.

Комплектуючі для рушників: замовляйте онлайн

Комплектуючі для якісного і надійного підключення рушникосушки ви легко замовите без витрат часу і сил. Оформляйте покупку онлайн – на сайті розміщена вся інформація про пропозиції і вказані характеристики кожної з позицій. Виберіть відповідний вимогам комплект запчастин для сушки для рушників заповніть форму на сайті. Ми зв’яжемося з вами для деталізації заявки. Доставка організована по всій території України.

А також подивіться категорії: Водяні рушникосушкиНержавіючі електричні рушникосушкиСталеві електричні рушникосушкиАксесуари для рушникосушкиКрани для рушникосушокМодулі прихованого підключенняРучки і тримачі для рушниківТени і комплектуючі.


2526 грн

Колір корпусу: білийТип ТЕНа: мокрийПотужність: 300 ВтТеплоносій: вода технічна, антифриз (використання масла в якості робочої рідини ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ)Різьба для установки: 1/2 " зовнішняАвтоматична підтримка заданої температури.Захист від перегріву.Виробник CINI (Сербія, ЄС).Технічні характеристики:Механічним терморегулятором (термостат) виставляєтьс..

2592 грн

Колір корпусу: білийТип ТЕНа: мокрийПотужність: 600 ВтТеплоносій: вода технічна, антифриз (використання масла в якості робочої рідини ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ)Різьба для установки: 1/2 " зовнішняАвтоматична підтримка заданої температури.Захист від перегріву.Виробник CINI (Сербія, ЄС).Технічні характеристики:Механічним терморегулятором..

2742 грн

Колір корпусу: хромТип ТЕНа: мокрийПотужність: 300 ВтТеплоносій: вода технічна, антифриз (використання масла в якості робочої рідини ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ)Різьба для установки: 1/2 " зовнішняАвтоматична підтримка заданої температури.Захист від перегріву.Виробник CINI (Сербія, ЄС).Технічні характеристики:Механічним терморегулятором ..

2814 грн

Колір корпусу: хромТип ТЕНа: мокрийПотужність: 600 ВтТеплоносій: вода технічна, антифриз (використання масла в якості робочої рідини ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ)Різьба для установки: 1/2 " зовнішняАвтоматична підтримка заданої температури.Захист від перегріву.Виробник CINI (Сербія, ЄС).Технічні характеристики:Механічним терморегулятором ..

2886 грн

Колір корпусу: хромТип ТЕНа: мокрийПотужність: 900 ВтТеплоносій: вода технічна, антифриз (використання масла в якості робочої рідини ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ)Різьба для установки: 1/2 " зовнішняАвтоматична підтримка заданої температури.Захист від перегріву.Виробник CINI (Сербія, ЄС).Технічні характеристики:Механічним терморегулятором ..

Показано з 1 по 5 із 5 (1 сторінок)