Крани для рушникосушарок

Кран для рушникосушки: безпека і функціональність опалення у ванній

Кран на рушникосушарку – популярний товар в магазинах сантехніки і аксесуарів до неї. Коли актуально використовувати цей пристрій і навіщо потрібен краник? Він служить для перекривання подачі води в разі необхідності, забезпечує безпеку і надійність експлуатації системи опалення. Кутовий кран дає можливість користуватися основним водопостачанням в разі поломки рушникосушки – ви легко перекриєте подачу рідини виключно в змійовик, залишивши доступними для експлуатації інші «гарячі» труби.

Який купити кран для сушки рушників? Вибір досить великий – в асортименті продукції є моделі наступних видів:
  • кульові крани;
  • вентилі;
  • запори із клапанами.
Більшість моделей кранів хромовані, але можна купити і пофарбовані вироби. Такі пристрої витримують серйозний вплив – стійкі до температури до 1200С і високого тиску.
Як вибирати краники з широкого асортименту пропозицій для сушки для рушників? Враховуйте особливості фурнітури і її призначення:
  • для установки на колонних радіаторах і сушарках без термовентиля використовують пристрої Duo-Plex;
  • для регулювання напору води і тимчасового її перекриття використовують кутові подовжені крани;
  • сучасне рішення для колонних радіаторів і рушникосушок – термостатичні крани-клапани.
При виборі звертайте увагу на якість виробів, відгуки про фірму виробника, якість продукції, її призначення і спосіб установки. Важливий аргумент «за» покупку – наявність гарантії і зручність замовлення.

Кран для підключення рушникосушки ви можете купити з будь-якої точки України

В інтернет-магазині компанії SanLine ви можете купити крани на рушникосушарку онлайн – ціна такої продукції доступна, форма замовлення – зручна, а інформація про пропозиції – максимально докладна і комфортна для сприйняття. Вивчіть каталог товарів і виберіть оптимальний для вас. Якщо залишилися питання – зв’яжіться з нашими консультантами для отримання детальної інформації. Доставка організована по всій території України.


2334 грн

  Даний кутовий вентиль LUXON відноситься до класу дизайн арматури. Він ідеально підходить для підключення водяних рушникосушарок з профілем, що має квадратний переріз. Кутовий запірний вентиль призначений для регулювання температури в приміщенні, що здійснюється шляхом часткового перекриття прохідного перерізу. При цьому кількість теплоносія,..

1236 грн

  Кутовий подовжений вентиль для рушникосушарок Luxon ZZ-5101 виконаний в класичному стилі. Товар оптимальний при прихованому підключенні водяних моделей рушникосушарок будь-якої форми та конфігурації з внутрішніми різьбовими з'єднаннями 1/2". Вентиль оснащений двома гайками-американками, які значно спрощують процес установки і підключення при..

1422 грн

  Даний кутовий вентиль LUXON відноситься до класу дизайн арматури. Він ідеально підходить для підключення водяних рушникосушарок з профілем, що має квадратний переріз. Кутовий запірний вентиль призначений для регулювання температури в приміщенні, що здійснюється шляхом часткового перекриття прохідного перерізу. При цьому кількість теплоносія,..

954 грн

  Кутовий вентиль для рушникосушарок Luxon LX-8202 виконаний в класичному стилі. Товар оптимально підходить для прихованого підключення водяних моделей сушарок будь-якої форми та конфігурації з внутрішніми різьбовими з'єднаннями 1/2 ". Вентиль оснащено двома гайками-американками, які значно полегшують процес установки і підключення пристрою, а..

1260 грн

  Кутовий вентиль для рушникосушарки Luxon ZZ-4704 відрізняє оригінальне дизайнерське виконання. Поряд з якісним хромованим покриттям, що забезпечує довговічність і стильний зовнішній вигляд вентиля, він має хрестоподібну рукоять. Виконаний з латуні з хромованою поверхнею, даний товар використовується для підключення водяних моделей рушникосуш..

924 грн

  Кутовий вентиль для рушникосушарок Luxon ZZ-4702 виконаний в класичному стилі. Товар оптимально підходить для прихованого підключення водяних моделей рушникосушарок будь-якої форми та конфігурації з внутрішніми різьбовими з'єднаннями 1/2 ". Вентиль оснащено двома гайками-американками, які значно полегшують процес установки і підключення прис..

1050 грн

  Кутовий вентиль для рушникосушарок Luxon ZZ-4701 виконаний в класичному стилі. Товар оптимальний при прихованому підключенні водяних моделей рушникосушарок будь-якої форми та конфігурації з внутрішніми різьбовими з'єднаннями 3/4 ". Вентиль оснащений двома гайками-американками, які значно спрощують процес установки і підключення пристрою, а з..

1392 грн

  Кутовий вентиль для рушникосушарок Luxon ZZ-2044 виконаний в класичному стилі. Товар оптимально підходить для підключення мокрого ТЕНа для всіх  рушникосушарок з нижнім виходом (з внутрішніми різьбовими з'єднаннями 1/2 "). Вентиль оснащено однією гайкою-американкою і заглушкою, яку виймають для введення ТЕНа. Така конструкція значно пол..

Показано з 1 по 8 із 8 (1 сторінок)